• Kategorie
  • Parametry
  • Wózki spacerowe

Wózki spacerowe na spacer od pierwszych dni życia

Wózki spacerowe znajdują się w podstawowym wyposażeniu rodziców spodziewających się dziecka. Mają zapewnić bezpieczne i wygodne przemieszczanie się po mieście. To założenie było również dla nas wiodącym przy wyborze wózków spacerowych do naszej oferty.

Proponujemy wózki spacerowe, które są lekkie i kompaktowe. Ich składana konstrukcja zapewnia łatwe przechowywanie i transport. Wózki spacerowe w naszym sklepie wyposażone są w wiele udogodnień, które gwarantują dziecku komfort. Wybierając jeden z naszych wózków spacerowych zapewniasz dziecku także bezpieczeństwo. Posiadają one zgodność z europejskimi normami bezpieczeństwa. Wózki spacerowe wyposażone są w okienko, przez które możesz stale obserwować dziecko siedzące w wózku.

Oferujemy uniwersalne wózki spacerowe, które są odpowiednie dla dzieci od urodzenia, aż do 15 kg wagi. Siedzisko może zostać rozłożone na płasko, dzięki czemu od pierwszych dni życia dziecko może podróżować w wózku spacerowym z naszej oferty.

Wózki spacerowe posiadają rozkładany daszek, mający na celu chronić dziecko przed promieniowaniem UV i wiatrem. Bardzo przydatny okazuje się być także kosz pod siedzeniem. Podstawowe wyposażenie wózka spacerowego rozszerzyć można o dodatkowe akcesoria tak, aby wózek w pełni spełniał Twoje oczekiwania.

Przesyłka kurierska 16,99zł | *Paczkomaty Inpost 24/7 11,99zł |

obowiązuje na terenie PL, *opcja dostawy dostępna jest dla wskazanych produktów

Masz 14 dni na zwrot produktów

 

  • Sklep zamknięty

Sklep został tymczasowo deaktywowany, prosimy spróbować za kilka dni.