• Kategorie
  • Parametry
  • ZABAWKI DREWNIANE

 

Ekologiczne zabawki drewniane dla dziecka

Wybierając naturalne zabawki drewniane zapewniasz dziecku zabawę pełną radości z zachowaniem bezpieczeństwa. Zabawki drewniane są znane od wielu lat. Obecnie coraz częściej wraca się do tych tradycyjnych form zabawek. Zwolennicy drewnianych zabawek doceniają ich naturalność i prostotę. Jednak owa prostota może iść w parze z atrakcyjnością. Nasze drewniane zabawki przyciągają uwagę swoimi kolorami i oryginalnymi formami.

W naszym sklepie utworzyliśmy szeroką ofertę zabawek wykonanych z drewna. W kategorii ekologicznych zabawek drewnianych znajdziesz klocki, pojazdy, zabawki edukacyjne i kreatywne. Zabawki drewniane sprawdzą się dla dzieci w każdym wieku. W zależności od preferencji możesz wybrać zabawki, które wpłyną na rozwój np. koordynacji ruchowej, logicznego myślenia, wyobraźni czy kreatywności.

Drewno to materiał naturalny i ekologiczny. Dlatego też zabawki drewniane nie stanowią zagrożenia dla zdrowia dziecka. Drewno jest materiałem bardzo odpornym. Dzięki czemu zabawki z niego wykonane zachowają swój niezmieniony stan przez wiele lat.

Nasze zabawki drewniane są w pełni naturalne. Wykonane są z wysokiej jakości drewna, a urzekające kolory uzyskiwane dzięki m.in. naturalnym olejom barwiącym. Drewno zostało poddane specjalnej obróbce, dzięki której zabawki są przyjemne w dotyku i bezpieczne.

Przesyłka kurierska 16,99zł | *Paczkomaty Inpost 24/7 11,99zł |

obowiązuje na terenie PL, *opcja dostawy dostępna jest dla wskazanych produktów

Masz 14 dni na zwrot produktów

 

  • Sklep zamknięty

Sklep został tymczasowo deaktywowany, prosimy spróbować za kilka dni.